top of page

Tuesday afternoon painting

Public·73 members

(Online*) Z. Moravce DAC sledovať zápas 20 augusta 2023


4. 8. 2023 — Moravce: Ružomberok živý 29 apríla 2023 dnes 14:00 | Po skvelom ... MFK Zemplín: FK DAC sledovať zápas 29 júlaV 35. minúte sa hostia dostali ...
89 Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Richard Nagy). Žltá karta pre tím DAC 1904 Dunajská Streda (Ioannis Niarchos). 88 z ihriska odchádza Matej Trusa, prichádza Ioannis Niarchos. 87 Brenkus mieril k pravej žrdi, ale Popovič bol tam a loptu vyrazil do autu. 86 Po zákroku Csingera bude Vion zahrávať priamy kop z dobrej pozície. 84 Trusa sa pošmykol a v páde zložil k zemi Moška.


Mužstvo má dostatok schopností, aby bolo úspešnejšie a po dobrom výkone si odviezlo zo Zlatých Moraviec tri body. Samozrejme, rešpektujeme súpera, veď ide ide o tím najvyššej súťaže, ktorý disponuje hernou silou, " vyjadril sa lodivod, ktorý stále nemôže rátať so zranenými Kašom a Urblíkom. Štart Brunettiho je otázny po tom, čo musel v Ružomberku striedať. "Na druhej strane k dispozícii je už Černák a veríme, že nám v zápase môže byť nápomocný, " poznamenal Guľa.


45 Vion sa ale nevzdáva a ide dopredu, Gono bol vytlačený zo streleckej pozície, prehadzoval však loptu na druhú stranu a Popovič musel boxovať. 43 Mondek mal viacerých spoluhráčov v šestnáste, no miesto centra iba prihrával a DAC loptu odkopol do bezpečia. 42 Ramadan rozohral roh nakrátko na Andzouanu, ktorého strela spoza šestnástky letela privysoko. 40 Andzouana dával spätnú prihrávku Gavričovi, no hráči Vionu ho nepustili do zakončenia. 38 Väčší vzruch bol na druhej strane, Slávik vybehol proti Andzouanovi, urobil to výborne, následne zmaril aj gólovú strelu Gavriča! Vion vysoko napáda a získal loptu, Švec však dlho váhal so strelou a potom mu ju Dunajskostredčania zblokovali. 36 Vion sa snažil presadiť a vojsť do šestnástky, no Weirov sklz bol posúdený ako nedovolený a domáci prišli o loptu.


Dac Dunajská Streda live ▶️ Live stream zadarmo, TV prenos 12. 8. 2023 — Zápasy Dac Dunajská Streda môžete live dnes (každé kolo) sledovať prostredníctvom 20.8. od 20:30h – Z. Moravce-Vráble vs DAC


67 Trusa postupoval sám na bránu, ale nemal podporu a stihol sa vrátiť Nagy. Čonka bol na zadnej žrdi, no Mondek poslal loptu iba na prednú. DAC je však zatlačený a bráni sa. 64 Hráči DAC s výbornou útočnou akciou, no absolútne zlyhali v koncovke. Ako posledný bol pri lopte Gavrič, ktorý si zasekol jedného hráča, no potom zlým spôsobom zakončoval, pred čiarou loptu odkopol Nagy! 63 D. Streda predviedla postupný útok a dostala sa až do pokutového územia, z veľkého uhla prihrával Trusa, no Slávik jeho úmysel prečítal a zmocnil sa lopty.


[Živá televízia###] FK DAC Košice sledovať zápas 05/08/2023 5. 8. 2023 — Moravce zápas naživo 6 m Moravce zápas živý 15 apríla 2023 Fortuna Liga | Voyo AS Trenčín - FC ViOn [FUTBAL<<<] Liptovský Mikuláš AS


Trusa je už na nohách, horšie to vyzerá s Moškom. 83 Mendez si zasekol jedného hráča, položil druhého, ale potom o loptu prišiel. 81 Nsumoh odcentroval na Mijiča, ktorý najprv hlavičkoval, potom mal šancu aj pokračovať v akcii, napokon ho Dunajskostredčania odzbrojili. 79 Herc si prikryl loptu v šestnástke a z otočky trafil konštrukciu brány, lenže gól by aj tak neplatil, pretože Herc si loptu spracovával rukou. 78 Brenkus centroval zo štandardky od postrannej čiary, DAC loptu odvrátil a dostal sa so protiútoku. Čerstvý Mendez však nevyzrel na Suľu. 76 z ihriska odchádza Ammar Ramadan, prichádza Dominik Veselovský.


90+4 Dunajská Streda dala gól! Vion to riskol, zahrával rohový kop, Slávik prišiel do šestnástky, no po odvrátení rohu sa nestihol vrátiť do brány a hráči D. Stredy to dokonale využili. Loptu do siete dostal DOMINIK VESELOVSKÝ. 90+3 Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Christián Herc, prichádza Konrad Gruszkowski. 90+2 Brenkus chcel centrovať, no bol zdvojený. Aut pre Vion. 90 Hra je dosť kúskovaná častými faulami.


MFK Ružomberok - FC DAC 1904 Dunajská Streda - Športky 12. 8. 2023 — V centre dolného Liptova budeme sledovať zápas tretieho kola Niké ligy medzi Ružomberkom a Dunajskou Stredou. Hostia z Dunajskej Stredy


34 Dimun posielal mäkkučký oblúčik do šestnástky, no spoluhráči mali k lopte ďaleko a berie ju Slávik. 33 Duga faulovaný Ramadanom, Vion môže podržať loptu. 31 Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Matúš Čonka). Weir vyprášil rukavice Popoviča, možnosť dorážky mal Čerepkai, no loptu napálil do spojnice! Čerepkai našiel v nábehu Gona, ten z prvej pálil, no trafil Csingera. 30 Gavrič nemôže pokračovať v akcii, v strede poľa fauloval Gona. 29 Suľa s Moškom to neurobili ideálne, k lopte sa dostal Trusa, napokon akciu zakončoval Gavrič z veľkého uhla nad bránu, v šestnástke mal viacerých spoluhráčov.


21 Gavrič si prehodil loptu na ľavačku a prihrávkou našiel vo vápne Trusu, ten sa otáčal s loptou, no nedokázal zakončiť. 20 Trusa s loptou v pokutovom území, vystrelil cez Nagya, o kúsok minul vzdialenejšiu ľavú žrď. Dodatočne sa však pískal ofsajd. 18 Mondek to skúsil strelou spoza pokutového územia, mieril nad brvno. 16 DAC sa neprebojoval cez prehustený stred poľa, zatiaľ je hra vyrovnaná. 15 Moško si pomohol prihrávkou na Slávika, ktorý však rozohral nepresne do autu. 13 Weir dostal prihrávku z pravej strany, z veľkého uhla dával loptu ešte pred bránu, no prečítal to brankár Popović. 11 Trusa skákal na Pintov center, nepodarilo sa mu zakončiť. 10 Čerepkai sa znova pripomenul defenzíve DAC, naviezol loptu do šestnástky, kde ho riskantným no čistým sklzom odzbrojil Csinger.


[sledujte naživo] Spartak Trnava : Podbrezová sledovať zápas pred 1 hodinou — V článku sa dozviete, ako a kde môžete sledovať to najlepšie z domácej futbalovej scény v sezóne 2022/2023. Fortuna liga – Registrácia


Pred zápasom ViOn - DAC 1904: Nedeľný večer pri Žitave pred 11 hodinami — Štvrté ligové kolo uzavrie televízny zápas žlto-modrých v Zlatých Moravciach. Stretnutie ViOn-DAC má výkop v nedeľu o 20.30


ONLINE: Zlat. Moravce - Dunajská StredaZápas bol prakticky celý čas otvorený, definitívnu bodku mu D. Streda dala až v štvrtej nadstavenej minúte druhého polčasu. DAC zdolal Vion 2:0 gólmi Káčera a Veselovského. 90+6 Nsumoh videl v nábehu Dugu, ten prestrelil, ale bolo to z ofsajdovej pozície. 90+5 Hlavička Čerepkaia končí v rukaviciach Popoviča.


62 Brenkus to skúsil z poriadnej diaľky, ale bránu neohrozil. 61 Vion je častejšie na lopte, teraz ho ale nepresná prihrávka stále jej stratu. DAC vhadzuje v strede poľa. 60 Vion na lopte Čonka centruje do vápna, našiel iba Dimuna, D. Streda to vyriešila neadresným odkopom. 57 z ihriska odchádza James Weir, prichádza Adam Brenkus, z ihriska odchádza Jakub Švec, prichádza Patrik Mijić. 56 Útok DAC, Andzouana prihral Ramadanovi, ten si loptu prehadzoval na druhú nohu, no napokon o ňu prišiel.


48 Popovič vykopol iba k Moškovi, ktorému dýchal na chrbát Trusa, no Moško si pomohol prihrávkou na Slávika. 47 Vion začal druhý polčas obliehaním šestnástky súpera. Mondek však nenašiel spoluhráča a rozohrávať bude Popovič. 46 Začal sa druhý polčas. V prvom polčase padol jeden gól, v 23. minúte ho strelil Káčer. D. Streda tak vyhráva nad Z. Moravcami 1:0. Druhý polčas sa začne o 21:32. 45+1 Prvý polčas sa skončil. Nagy hlavičkoval v strede šestnástky nad bránu.


FOTO Hamšík odkoučoval svoj prvý zápas: Pozrite, čo vyvádzal FOTO Hamšík odkoučoval svoj prvý futbalový zápas: Pozrite, čo vyvádzal na Online prenos zo zápasu Niké ligy: FC ViOn Zlaté Moravce – FC DAC


26 Lopta z rohového kopu smerovala na bližšiu žrď, no prepadla cez šestnástku, nikto ju nezasiahol. 25 Čonkovi ušla lopta do autu, vhadzuje DAC a rýchlo prechádza až k šestnástke Vionu. 23 Ramadan prihral MIROSLAVOVI KÁČEROVI, ktorý sa zbavil brániaceho hráča, spoza vápna vystrelil, Slávik išiel proti lopte päsťami, no bol príliš nízko a loptu nedokázal vyraziť mimo brány. Tento gól ide na jeho vrub.


9 Veľká diera v defenzíve Vionu, Andzouana prehodil loptu Ramadanovi na pravú stranu, ten zakončoval zvnútra pokutového územia z prvej a prestrelil. 8 Vionu sa podarilo prestrčiť loptu na Čerepkaia, ale ten bol sám proti presile a prišiel o loptu. 7 Spätná prihrávka hľadala Herca, no k lopte sa dostal až Andzouana, zvnútra šestnástky však vysoko prestrelil. Hostia rozohrali nakrátko, po koncovke Pinta nasleduje ďalší roh. 5 Nagy odvrátil loptu na rohový kop DAC. 3 Moško si pomohol prihrávkou na Slávika, ten vykopáva na polovicu súpera. 2 Vion sa do zakončenia nedostal, pri lopte sú futbalisti D. Stredy. 1 Csinger hlavou odvracal center na rohový kop Z.


Petržalka sledovať zápas 2 | Memday weekend updates 20. 7. 2023 — 2023 o 18:00: Trenčín – DAC 1904 (Voyo)* 3. [[STREAMING<<<]] Z. Moravce Petržalka sledovať zápas 23 kolo Tatran Liptovský Mikuláš –


Moraviec. Stretnutie sa práve začalo. Úvodné zostavy: FC ViOn Zlaté Moravce: Slávik – Suľa, Moško, R. Nagy, Čonka © – Gono, Duga, J. Švec – Mondek, Čerepkai, Weir. Náhradníci: Richter – Brenkus, Ďubek, Dulay, Majdan, Nsumoh, Mijić, Stareček, Tumma. Tréner: Vladimír Cifranič DAC 1904 Dunajská Streda: Popović – Pinto, Risvanis ©, Csinger, Andzouana – Káčer, Dimun, Ramadan – Trusa, Herc, Gavrić. Náhradníci: Gyurákovics, Petráš – Čermák, Gruszkowski, Mendez, Niarchos, Veselovský, Vitális, Záhradník. Tréner: Adrián Guľa Rozhodca: Smolák – Bednár, Poláček. Príjemný dobrý deň, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu štvrtého kola Niké ligy, v ktorom futbalisti ViON Zlaté Moravce privítajú na domácom trávniku DAC Dunajská Streda.


75 Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Karol Mondek, prichádza Johnson Nsumoh. z ihriska odchádza Željko Gavrić, prichádza Alejandro Mendez. Čerepkai poslal loptu iba do náručia Popoviča. 74 Čerepkai posunul loptu Mondekovi, ten ju posunul Gonovi, ktorý zakončil, Popovič zneškodnil veľkú šancu! 73 Ramadan odcentroval na malé vápno, Trusa hlavičkoval mimo. 72 Center na vzdialenejšiu žrď, Čerepkai loptu minul, DAC odkopáva. 71 Vion prešiel rýchlo do útoku, no Čonka radšej počkal na spoluhráčov a zahral dozadu. 69 Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Karol Mondek). 68 Žltá karta pre tím FC ViOn Zlaté Moravce (Matej Moško).


[[ŽIVÝ PRENOS<<<<]] Žilina Ružomberok zápas naživo 30 júla 2 Z. Moravce: AS Trenčín živý prenos 12/05/2023)) Spartak Trnava FK DAC sledovať zápas 23 apríla 2023 kolo Slovan Bratislava – DAC Dunajská Streda MFK


FC DAC 1904 Dunajská Streda | Detail zápasu | Niké liga Sezona#DátumDomáciStavHostia2023/202415.so 25.11.202325.11.FC DAC 1904 Dunajská StredaDAC‑:‑FC ViOn Zl...2023/20244.ne 20.08.202320.08.FC ViOn Zlaté Moravce ‑ VrábleZMO‑:‑FC DAC 19...2022/202314.pi 14.10.202214.10.FC ViOn Zlaté Moravce ‑ VrábleZMO2:2FC DAC 19...Zobraziť 25 ďalších


  • About

    Welcome to the group! You can connect with other members, sh...

    IMG_E5785[1].JPG
    bottom of page